.

.

Грејнџер одобрена навојна шипка, низок јаглероден челик, 1-5x6 стапки, пакет од 3

Грејнџер одобрена навојна шипка, низок јаглероден челик, 1-5x6 стапки, пакет од 3

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е црна оксид-завршена ACME завртка изработена од челичен материјал од одделение 2 Големината на конецот е 1 инч-5, а целокупната должина е 72 инчи. Завртката има јачина на затегнување од 60,000 psi и е во согласност со системот на мерење на инч. Насоката на конецот е десна, а завртката не вклучува ореви. Ширината на орев не е применлива, а минималната цврстина на Роквел е B70.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат