.

.

Алатка за албуми со фото -албум, делови за прицврстување на алатки и додатоци Метална никел позлатена завртка за завртки за завртки за замена на Nailer, орев 5mmx100mm

Алатка за албуми со фото -албум, делови за прицврстување на алатки и додатоци Метална никел позлатена завртка за завртки за завртки за

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : завртка за завртки; Материјал : Метал, никел позлатен Тежина : 16g; Содржина на пакет : 1 x завртка. Главна боја : сребрен тон; Погодна големина на дупката : 5 x 100мм / 0,2 "x 4" (d*l). Севкупна големина : 9,5 x 101mm / 0,37 "x 4" (max. Дијаметар на низата : 4мм / 0,16 ". Име на производот : завртка за завртки; материјал : метал, обложен со никел. Тежина : 16g; Содржина на пакет : 1 x завртка. Севкупна големина : 9,5 x 101mm / 0,37" x 4 "(max. Дијаметар на низата : 4mm / 0,16". Изработен од метален материјал, никел позлатен. Произвесно се користи како книга за книги или албуми за печатење со фотографии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат