.

.

Блокатор за USB порта на Линди - пакет од 10 - сива 40465

Блокатор за USB порта на Линди - пакет од 10 - сива 40465

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Идеално за USB печатач и споделување на скенер Може да се комбинира со USB центар за споделување на повеќе уреди, на пр. Печатачи, скенери, итн. Многу едноставни за инсталирање и употреба. Идеално за споделување на USB печатач и скенер; Може да се комбинира со USB центар за споделување на повеќе уреди, на пр. печатачи, скенери, итн.; Многу едноставно за инсталирање и употреба; Поддржува USB 1.0 уреди; Автобус напојување, така што нема надворешно напојување со електрична енергија r.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат