.

.

Сорбус тесна кула за куќи со 4 фиоки - вертикално складирање за спална соба, бања, алишта, плакари и многу повеќе, челична рамка, дрво од дрво, отпадоци од ткаенини за ?

Сорбус тесна кула за куќи со 4 фиоки - вертикално складирање за спална соба, бања, алишта, плакари и многу повеќе, челична

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тесен фустан со 4-фигура (кафеава)-Стилот ја исполнува функцијата со нашата кула за складирање на лесна категорија, комплетна со дрвена површина и вертикални фиоки-убаво парови со колекцијата на мебел за преклопување на сорбус Display & De-Clutter-Врвот на дрво обезбедува тврда површина за прикажување на ламби, алармни часовници, книги, очила и повеќе-фиоките за ноќна ноќ се одлични за складирање, постелнина, облека за бебиња, долна облека, облека за бебиња, марами, чорапи, додатоци, гаџети , тоалети, козметика, производи за коса/убавина, документи, играчки, материјали за перење и плетење и неред на домаќинството. За дома, канцеларија, студентски дом - погоден за компактни простори, спална соба, просторија за перење, плакарот, расадник, соба за гости, влезна пат, соба за колеџ, мали решенија за стан, итн. - Може да се користи како ноќен штанд за складирање во кревет, 4 фиоки за фиоки, складирање Табели за крајни маси на градите, софа, складирање на снабдување со канцеларија, детска ноќна маса, или маса за расадник за бебиња - го надополнуваат повеќето декор без разлика дали се традиционални, рустикални или модерни. Отстранливи и фиоки за преклопување - фиоки за меки ткаенини со армирана база - лесна рачка за влечење за тивко отворање и затворање - отстранливи фиоки се преклопуваат рамни за лесно складирање кога не се во употреба - целата единица е преносна, лесна и лесна за преместување на различни простори - секоја фиока приближно. Паметен и стилски дизајн-елегантно тесно складирање на единици за полици-направено со силна челична рамка и издржлив MDF дрво со мазна завршница-фиоки изработени од дише, неткаена ткаенина-избришете чиста-потребна е минимална склопување-хардвер и вклучени упатства-мерки приближно 7,87 „L X 19“ W X 29,87 “H-Димензии на фиоките : 6. Со колекцијата на мебел за преклопување на Sorbus. Display & De-Clutter-Врвот на дрво обезбедува тврда површина за прикажување на ламби, алармни часовници, книги, очила и повеќе-фиоките за ноќна ноќ се одлични за складирање, постелнина, облека за бебиња, долна облека, облека за бебиња, марами, чорапи, додатоци, гаџети , тоалети, козметика, производи за коса/убавина, документи, играчки, материјали за перење и плетење и неред на домаќинството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат