.

.

Оудаин чисти безбедносни очила Пластични странични штитови за очила на рецепт се лизгаат на страничните чувари одговараат на повеќето рамки за очила

Оудаин чисти безбедносни очила Пластични странични штитови за очила на рецепт се лизгаат на страничните чувари одговараат на повеќето

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Пластична рамка Пакет вклучува : ќе добиете 60 пара безбедносни штитови за очила за очила во овој пакет, тие се дизајнирани со јасна боја, едноставна, но стилска, можете да ги носите за да одговараат на вашите различни очила, доволната количина може да ги задоволи вашите практични потреби. Информации за големината : Овој заштитник на стаклото за очи е околу 4,5 x 5,4 см/ 1,77 x 2,13 инчи, а дупките се со дијаметар од околу 0,4 инчи, можете да ги вметнете и инсталирате вашите рамки брзо и лесно, не се потребни помошни алатки, за да ви дадат A удобно чувство. Лесен и сигурен : Овие странични штитови за очила се изработени од миленичиња, лесен и густ, сигурен и цврст, без чуден мирис, веродостоен и безбеден, не е лесен за кршење или 'рѓа, добра отпорност на преклопување, можете да ги користите со доверба. Правилно и убаво : Нашите очила за очила за заштита усвојуваат јасна боја, популарна и убава, која може да се нареди со разни очила, удобно и привлекување на очите, заштита на очите без да го допрете лицето, не е лесно да го спречите вашето движење, можете да уживате пријатно расположение. Практична заштита на очите : Нашите странични штитови на очилата можат да ве држат подалеку од мали нешта, како што се дува честички од песок, распрскувач на нафта, струготини од дрво и така натаму, безбедни и практични, се убав додаток на вашите очила за очила. Пластична рамка. Пакет вклучува : ќе добиете 60 пара безбедносни штитови за очила за очила во овој пакет, тие се дизајнирани со јасна боја, едноставна, но стилска, можете да ги носите за да одговараат на вашите различни очила, доволната количина може да ги задоволи вашите практични потреби. Информации за големината : Овој заштитник на стаклото за очи е околу 4,5 x 5,4 см/ 1,77 x 2,13 инчи, а дупките се со дијаметар од околу 0,4 инчи, можете да ги вметнете и инсталирате вашите рамки брзо и лесно, не се потребни помошни алатки, за да ви дадат A удобно чувство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат