.

.

1 парчиња/лот CRT9007 CRT 9007 DIP-40

1 парчиња/лот CRT9007 CRT 9007 DIP-40

DEN 428.64
Залиха
Достапно за нарачка

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост. Ако ви е потребен производот итно, можете да изберете забрзана услуга. Ние ќе користиме DHL за да ви служиме. Време на испорака : 3-7 дена. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. Верувам дека нашата слатка услуга ќе ве задоволи. Забележете дека производите ги нуди само марката : Proe Cworld. Другите продажни луѓе не се сигурни. Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло. Само пребарувајте клучни зборови во нашата продавница. Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба. Време на испорака : 6-16 дена по специјална линија за САД, 8-30 дена по редовно објавување за светски рамки, доколку не е примено во одредено време, ве молиме контактирајте не и ние ќе ве вратиме во целост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат