.

.

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973254377 Одделение 8 Фини Шестоаголни Завртки, 9/16 - 18 х 4, Парче-10

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973254377 Одделение 8 Фини Шестоаголни Завртки, 9/16 - 18 х 4, Парче-10

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дијаметар : 9/16-Инчен Должина : 4-Инчен. Материјал : Челик. Заврши : Жолт Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (13/16 Клуч). Дијаметар : 9/16". Должина : 4 Инчи. Материјал : Челик. Заврши : Жолт Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (13/16 Клуч). Дијаметар : 9/16-Инчен. Должина : 4-Инчен. Материјал : Челик. Заврши : Жолт Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (13/16 Клуч). Дијаметар : 9/16". Должина : 4 Инчи. Материјал : Челик. Заврши : Жолт Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (13/16 Клуч). Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобилската индустрија, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат