.

.

БИМЕИ 2ПС Сунѓер Влошки За Бутовите Влошки За Колкови Сунѓер Влошки За Бутовите Влошки За Кревање Колкови

БИМЕИ 2ПС Сунѓер Влошки За Бутовите Влошки За Колкови Сунѓер Влошки За Бутовите Влошки За Кревање Колкови

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Миење Раце Само. Зошто ги сакаме нашите влошки за бутовите БИМЕИ.Додава до 1,9 инчи по бутот за многу секси,женствена форма, Комплетот Вклучува : 1 Пар Влошки За Колковите На Задникот, Унисекс влошки за задник од пена за пена за долна облека за гаќи. [Удобна еластичност] Совет 1. Ставете ја подлогата ЗА колковите БИМЕИ на надворешната страна на бутот за да ги наполните дупчињата од надворешната страна на задникот за да создадете совршен ефект на задникот. Совет 2 : Ако подлогата ЗА подигнување НА БИМЕ колкот е поставена над коската на колкот за да се создаде линија со златен сооднос, полесно е да се создаде ефект на половината. Може да се совпадне со дизајни на панталони и здолништа и може да ја истегне или свитка формата на телото што ја сакате! Целосно променете за да ја создадете крајната фигура на песочен часовник. [Беспрекорен изглед] мекото и дебело перниче гарантира дека задникот ќе ви биде подигнат и ќе трае цел ден. Покрај тоа, специјално ги надградивме облогата и рабовите за да избегнеме прикажување линии под хеланки, фармерки, хеланки или фустани. На овој начин можете да уживате во секси задникот и убави облини во секое време без воопшто да забележите. [Одличен мек подигнувач на колковите] Направете ги задникот и колковите да изгледаат поголеми. Вистинската заобленост е прекрасна природна крива, која е најосновниот концепт на женската убавина. Значи, кога луѓето околу вас не можат а да не го забележат вашиот совршен задник, можете да го носите и да уживате во него!. ●Погоден За Секоја Пригода Е Изработен од удобен, прилагодлив, дише, ултра тенок и висококвалитетен материјал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат