.

.

Пепелници за цигари пилешко и овци крави и бикови кристално стакло од стакло од пепел пушејќи го држачот за пепел за домашна канцеларија табела на врвот

Пепелници за цигари пилешко и овци крави и бикови кристално стакло од стакло од пепел пушејќи го држачот за пепел за домашна канцеларија табела

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, кристално чисто, без меурчиња. Не може да се издвои, но моден држач за пепелници за домашна канцеларија за десктоп декорација на таблети. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Дизајн : Изрез дистрибуиран околу работ може да ја поправи цигарата и да избегне тркалање, погодно за место. Исто така, тоа е директен цилиндер може да биде многу добар за да се собере пепелта без летање. Преносен декоративен пепелник е дизајниран со фино полирање, мазните рабови не ги повредуваат рацете, внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Стилски цигара од пепел, држач за пепел е погоден за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија, украси за автомобили, кристално чиста, висока вредност, без разлика дали канцеларијата и домот се полни со стил. Материјал : Кристално стакло, силна и издржлива структура : стаклена пепелник + мат без лизгање + 3 дијаметар на слот за картички : 3.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат