.

.

C8 Corvette Следната генерација Стингреј четврт-зип руно: црно

C8 Corvette Следната генерација Стингреј четврт-зип руно: црно

DEN 1439.20
Залиха
Достапно за нарачка

C8 Следната генерација Корвет Стингреј четврт-зип руно : Црно Наменето за контрола на влагата, ова руно има ткаенина H2 X-суво (R) за да ја намали влагата дури и за време на вашите најекстремни активности. Одликувајќи се на црвени растителни споеви за поп боја. Извезени со следната генерација ги преминаа знамињата на левиот градите и гестот на Стингреј на десниот ракав. Црна/светло црвена боја. 92% полиестер/8% спандекс. C8 Следната генерација Корвет Стингреј четврт-зип руно : Црно. Наменето за контрола на влагата, ова руно има ткаенина H2 X-суво (R) за да ја намали влагата дури и за време на вашите најекстремни активности. Одликувајќи се на црвени растителни споеви за поп боја. Извезени со следната генерација ги преминаа знамињата на левиот градите и гестот на Стингреј на десниот ракав. Црна/светло црвена боја. 92% полиестер/8% спандекс. Наменето за контрола на влагата, ова руно има ткаенина H2 X-суво (R) за да ја намали влагата дури и за време на вашите најекстремни активности.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат