.

.

1992 Топс # 3 го нагласува Мајкл Jordanордан Чикаго Булс НМ/МТ Булс УНЦ

1992 Топс 3 го нагласува Мајкл Jordanордан Чикаго Булс НМ/МТ Булс УНЦ

DEN 264.00
Залиха
Достапно за нарачка

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожавател на Мајкл Jordanордан!. Одлично за секој колекционер на Чикаго Булс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Мајкл Jordanордан!. Одлично за секој колекционер на Чикаго Булс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат