.

.

Prodigy Disc 750 Series PA1 Putter Golf Disc [боите може да се разликуваат]

Prodigy Disc 750 Series PA1 Putter Golf Disc [боите може да се разликуваат]

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Боите може да варираат 750 серија пластика. PA1 Putt и пристапот е дизајниран да биде над стабилен. Конзистентната патека на летот на овој диск го прави омилен на голферите на дисковите кои бараат конзистентност и сигурност во сите услови на ветер. Боите може да варираат. Ве молиме контактирајте не за поконкретни барања за тежина или боја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат