.

.

Disction Driver Driver Diver Diver Driver Driver, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

Disction Driver Driver Diver Diver Driver Driver, изберете тежина/боја [Печат и точна боја може да варираат]

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на летот : 9/4 / -1 / 3 (брзина / глиде / свртување / згаснување) Најдобар избор за : точни погони за автопат, возач на комунални услуги, флексибилни снимки. Забележете : Печатот и точната боја може да варираат. Карактеристики на летот : 9/4 / -1 / 3 (брзина / глиде / свртување / згаснување). Најдобар избор за : точни погони за автопат, возач на комунални услуги, флексибилни снимки. Забележете : Печатот и точната боја може да варираат. Prodigy Disc FX-2 спакува удар во нашата постава на Фервеј, донесувајќи брзина на својата класа бидејќи се вклопува помеѓу нашата серија F и H сериите. Создаден во соработка со двократниот шампион на Disc Golf Pro Tour, Крис Дикерсон, FX-2 е преголем со димензии специфични за желбите на Крис во диск. FX-2 има профил што обезбедува удобно чувство и за фрлачи на бекхенд и за странични страни. Врскајте на тоа колку што сакате и добијте брз, директен лет со средна завршница или скала назад на моќноста за контролирани хизери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат