.

.

Јавор&засилувач; Камен Сива Утешител Поставува За Кралицата Кревет-Сива Постелнина Поставува Кралицата, Кревет Во Собата 7 Парчиња Со Лист, Сите Сезона Сива Кревет

Јавор&засилувач; Камен Сива Утешител Поставува За Кралицата Кревет-Сива Постелнина Поставува Кралицата, Кревет Во Собата 7 Парчиња

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот за утешител вклучува-1 утешител( 88 "x88"), 1 рамен лист (90 "x102"), 1 вграден лист (60"x80"+14"), 2 навлаки за перници (20"x30") и 2 шамови за перници (20"x26") Совршена Декорација На Домот : креветот пинтук во торба се одликува со извонреден процес на штипкање во модерен стил, не само што комплетот за постелнина исто така ја украсува вашата соба, ја издигнува елеганцијата и луксузот на собата. Греј утешител кралицата во собата парови и да се создаде целиот кохезивност. ЗА СИТЕ СЕЗОНИ - утешителот на комплетот постелнина сака да ви биде удобно цела сезона, дури и во зима. Дизајнот на ватирање со скокање спречува менување или згрутчување на полнењето. Соодветен Дизајн-60" х80 " вградениот лист со длабок џеб може цврсто да го повлече секој душек длабоко до 14 инчи без напор. Обвивките за перници од комплетот кревети се дизајнирани за перниците да останат на место. Вакуумско Пакување-Бидејќи кесата е вакуум запечатена, силно препорачуваме откако ќе ја разделите да ја оставите да отстои некое време или нежно да ја тапкате за да ја вратите во првобитната мека, мека и удобна состојба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат