.

.

Мумфас Пакет од 2 Цврсти Перници За Фрлање Покрива Луксузна Мека Перница Покријте Евро Шам Со Патент Скриена Квадратна Кутија За Перница За Кауч Кревет Стол Спална

Мумфас Пакет од 2 Цврсти Перници За Фрлање Покрива Луксузна Мека Перница Покријте Евро Шам Со Патент Скриена Квадратна Кутија За Перница

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер Пакет И Материјал : Секое Пакување од 2 Парчиња навлака за перница.Изработени од полиестер.Тоа се чувствува меко удобно и дише.Многу пријателски за кожата, карактеристики погодни за Кожата се исто така за бебиња.Одлична поддршка за потпирање или лежење.Бојата може да биде различна во различна светлина или на различен екран.(Само Покријте, Без Вметнување). Исклучителна Изработка : 16х16 Инчи 40х40см.Предниот и задниот дел се со иста боја.Направено со четири линии на густ спој во изработката, нема вишок остатоци од конец.Оваа големина одговара на големината на софата, автомобилот и bed.It на убави подароци за твоите родители, пријатели. : Обезбедуваме различни навлаки за перници во еднобојна боја за да ги задоволиме потребите на елегантни шик стилови,модернаesетика.Усвојувајќи извонредна изработка,можете да ги користите во дневна соба,спална соба,канцеларија,автомобил, кафе . Тоа е доволно удобно за да уживате во среќно време. Патент : Невидливиот патент нема да ја намали убавината на навлаките за перници. Бојата на патентот е иста со бојата на капакот на перницата.Благодарение на мазниот патент,влошките може лесно да се вметнат и отстранат од капаците,многу погодно,уредно кројачи на капакот На перницата, издржливи за use. Водич за перење : препорачано Миење Раце, Машина За Перење Во нежен режим.Останува исто и ново после секое миење. Висококвалитетен Полиестер Увезена Големина : 12х20 Инчи,16х16 Инчи,18х18 Инчи Боја : Розова,Морнарица, Зелена, Корална, Жолта, Кралска Сина, Црна, Беж, Виолетова, Сива. Предниот и задниот дел се со иста боја.Оваа големина одговара на големината на софата, автомобилот и bed.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат