.

.

Јагода 5 Компјутер 6050мм Десно Лево Ретро Месинг Мебел Шарки Кабинет Фиока Врата Шарка Накит Кутија Шарка Хардвер Фитинзи Антички Бронза

Јагода 5 Компјутер 6050мм Десно Лево Ретро Месинг Мебел Шарки Кабинет Фиока Врата Шарка Накит Кутија Шарка Хардвер Фитинзи Антички Бронза

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Идеален за кабинети, фиоки, врати, шкафови, плакари, гардероби, мазни проѕирни рачки од нерѓосувачки челик, добар помошник, наскоро можете да ги извлечете фиоките Инсталирајте го на вашиот едноставен кабинет, и магично ќе најдете нов уникатен изглед. Материјал : месинг, Големина : околу 60 * 50мм. Модел : лево, десно, Боја : бронза. Исклучителна изработка, висок квалитет, прекрасен антички стил, бронзена боја. Карактеристика : Идеален За кабинети, фиоки, врати, шкафови, плакари, гардероби, мазни проѕирни рачки од нерѓосувачки челик, добар помошник, наскоро можете да ги извлечете фиоките.Инсталирајте го на вашиот едноставен кабинет, и магично ќе најдете нов уникатен изглед.Исклучителна изработка, висок квалитет, прекрасен антички стил, бронзена боја.Материјал : месинг.Големина : околу 60 * 50мммодел : лево, десно боја : бронзени ноти : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5мм. Бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат