.

.

Прилагодливи стаклени шарки на Кабинетот, Клип За Стегач За Бања, Шарка Од Стаклена Врата, Шарка Од Нерѓосувачки Челик 304, Стаклени Шарки Од Нерѓосувачки Челик Пого?

Прилагодливи стаклени шарки на Кабинетот, Клип За Стегач За Бања, Шарка Од Стаклена Врата, Шарка Од Нерѓосувачки Челик 304, Стаклени Шарки

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Нерѓосувачки ЧЕЛИК ● Цврст и издржлив, изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, издржлив и не лесно деформиран ●МАЗЕН РАБ●Обрнете внимание на деталите за рачната работа, а рабовите на материјалот се внимателно полирани за да бидат удобни за држење и избегнување повреди. €ИСКЛУЧИТЕЛНА и УБАВА q Исклучителна и убава, совршената комбинација на материјал и форма го прави поелегантен и текстуриран. `+КОМПЛЕТНА ГАЛАНТЕРИЈА тој е безбеден и сигурен за употреба, комплетна галантерија и обезбедување квалитет, можете да го користите со доверба и е многу удобен. Ви благодариме што избравте, ако имате какви било прашања, оставете порака и ние ќе ви одговориме навреме. Цврст и издржлив, изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, издржлив и не лесно деформиран. Има одлична цврстина и стабилност, е висококвалитетна оксидација и не е лесно да ' рѓосува дури и во влажна средина. Тој е безбеден и сигурен за употреба, комплетна галантерија и обезбедување квалитет, можете да го користите со доверба и е многу удобен. Исклучителна и убава, совршената комбинација на материјал и форма ја прави поелегантна и текстура. Обрнете внимание на деталите за рачната работа, а рабовите на материјалот се внимателно полирани за да бидат удобни за држење и избегнување повреди.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Hinge
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
Approx. 382g / 13.5oz
Product Size:
Approx. 70x69mm / 2.8x2.7in
Scope of Application:
Toughened Glass door
Available Glass Size:
8-12mm
Package List:
1 x Hinge:
3 x Expansion Screw:
3 x Screw:
1 x Hex Wrench:
2 x Accessories:
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што избираат