.

.

Орев Автомобил Украс Астронаут Со Мобилен Телефон Пролет Кукла Автомобил Десктоп Украс Внатрешни Додатоци

Орев Автомобил Украс Астронаут Со Мобилен Телефон Пролет Кукла Автомобил Десктоп Украс Внатрешни Додатоци

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Допирот е мазен и нежен Боите се мазни и полни, а линиите се мазни. Секој детал е педантен, покажувајќи го срцето на занаетчијата. Одлично за љубителите на мини играчки или микро-пејзажи. Нека ја красат вашата работна маса, дом или занаети. Допирот е мазен и нежен. Боите се мазни и полни, а линиите се мазни. Секој детал е педантен, покажувајќи го срцето на занаетчијата. Одлично за љубителите на мини играчки или микро-пејзажи. Нека ја красат вашата работна маса, дом или занаети. Погоден за дневна соба, полица за книги, ѕид, бања, спална соба, канцеларија итн.карактеристикабојка како што е прикажаноматеријал : Ресинизирај : околу 8,5 цмсовршен подарок за пријателите.список за пакување1 декорација на автомобили белешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Ве молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат