.

.

Натпревар Женски Спортски Градник Безжичен Беспрекорен Поместен Тркачки Јога Градник за Вежбање Теретана Активна Облека со Отстранливи Влошки #0001

Натпревар Женски Спортски Градник Безжичен Беспрекорен Поместен Тркачки Јога Градник за Вежбање Теретана Активна Облека со Отстранливи

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на повлекување. Спортските градници за натпревари цврсто се вклопуваат, минимизирајќи го движењето на градите додека ви даваат форма и кревање. Овој двослоен градник за поддршка со широки удобни ремени за рамо обезбедува максимална заштита и удобност и е совршен за секоја активност со низок до среден удар. Карактеристики отстранливи влошки, широка удобна конструкција со лента и тркачка врата за да обезбедат висока поддршка и удобност додека овозможуваат максимално движење на телото. Дише 72% Најлон 23% Полиестер 5% Спандекс. Многу мек, растеглив и удобен. Идеален спортски градник за секое активно вежбање или целодневно носење. Сите наши производи се направени од нашата сопствена фабрика. Ние сме посветени да правиме подобар производ. Спортските градници за натпревари цврсто се вклопуваат, минимизирајќи го движењето на градите додека ви даваат форма и кревање. Идеален спортски градник за секое активно вежбање или целодневно носење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат