.

.

ИФКМ 15 Парчиња Кристални Ѓердани За Жени Девојки - Сребрена Симпатична Гледна Точка Сафир Аметист Розова Скапоцен Камен Кристален Ѓердан Вкусна Пеперутка Срце Вод

ИФКМ 15 Парчиња Кристални Ѓердани За Жени Девојки - Сребрена Симпатична Гледна Точка Сафир Аметист Розова Скапоцен Камен Кристален

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

[ДОСТАПЕН КОМПЛЕТ ЗА НАКИТ] : Добро избран комплет за моден ѓердан, ѓердан со кристален приврзок : 17,5 инчи + 2 инчи продолжување Лесен и удобен, Фатете го целиот дел во акција, збогатете ја вашата кутија за накит. [СОВРШЕН ДИЗАЈН] : Изработен од висококвалитетна легура, Многу стилови како што се пеперутка, срце, приврзок во Форма на Солза со исклучителен дизајн на сечење високо истакнување јасен кристал, без Никел, Хипоалергичен И Сјаен Засекогаш. [ЛЕСЕН НАТПРЕВАР] : Класичен И елегантен секогаш држете чекор со модата, што ќе направи безвременски додаток на секоја колекција накит. може да се носи со симпатична секојдневен со благодат свечена облека или венчаница, никогаш не излегува од мода. Погоден за различни прилики како забава, свадба, облека, матурска, ноќно излегување, роденден и така натаму. [УБАВ ПОДАРОК] : комплетот е најдобриот подарок за годишнината за пријателите, љубовниците, паровите, мајката или Вашата награда.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат