.

.

Окли Машки Окс8123 Сандер Плоштад Рецепт Рамки За Очила

Окли Машки Окс8123 Сандер Плоштад Рецепт Рамки За Очила

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пластика Пластична рамка. Не-Поларизирани. Ширина на објективот : 53 милиметри. Мост : 17 милиметри. Рака : 136 милиметри. РЕЦЕПТ ПОДГОТВЕН : оптичките рамки Оукли имаат леќи кои треба да се заменат со леќи на рецепт за да можете да уживате во јасен вид и да ги заштитите очите од сонцето додека сеуште сте модерни!. ВКЛУЧЕНА Е ТОРБА ЗА ЧИСТЕЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ : вклучена Е Микробаг за чистење и чување на Очилата За сонце Оукли. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА ЗА БРЕНДОВИ ОУКЛИ : Посетете ја продавницата за брендови Оукли за да го купите целиот асортиман Оукли со кликнување на логото На Оукли погоре. Оукли, светски лидер во спортските очила за сонце, има и неверојатна линија на секојдневни очила. Очилата на рецепт на оукли доаѓаат во сите облици и големини, па ако барате да се издвоите од толпата, да одите на софистициран изглед или ви треба нешто спортско, има очило За оукли за вас! Од софистицираната, целосна Титаниумска Лента за Врзување до испробаните и вистински класици како Крослинк и Холбрук, Оукли го опфаќа целиот спектар на понуди за очила.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат