.

.

Womenените есен и зимска мачка со чорапи чорапи памучни чорапи масти чорапи должина на теле

Womenените есен и зимска мачка со чорапи чорапи памучни чорапи масти чорапи должина на теле

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% мешавина од памук Повлечете го затворањето. Овие чорапи, удобни, лесни, трендовски и уникатни дизајни, карактеристики за лоцирање, вентилација, мирис и трајно. Совпаѓање на секоја облека на вашиот работен ден или специјални настани. Апликација мешавина од различни шарени отпечатоци ги прави овие слатки чорапи кул и забавно, тоа е одличен избор за подароци за членовите на семејството и пријателите и. Различните бои можат да ги исполнат барањата за различни прилики. Мека и нежна грижа Нашите слатки чорапи на екипажот се изработени од памук. Може да ја почувствувате меката и нежна грижа во моментот кога ќе ги облечете. Бидејќи се затегнати и се пот, нашите женски обични чорапи ќе донесат цел ден удобност на нозете. Огромна разновидност на класични, стилски забавни забавни бои. Овие чорапи се многу меки, дишат и удобни, можете да ги носите во сите сезони. Бојата нема да избледи по машината за перење, трајно и еластично.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат