.

.

Американски Стафордшир Териер Куче Модел Печатење Автомобил Седиште Покрива

Американски Стафордшир Териер Куче Модел Печатење Автомобил Седиште Покрива

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики На Производот : Изграден со висококвалитетна полиестерска микро-влакнеста ткаенина за максимална издржливост и удобност. Додадете стил на вашите седишта додека ги заштитувате од излевање, дамки, кинење, избледување и многу повеќе. Дизајниран за брза и лесна инсталација на повеќето седишта во стилот на автомобил и ТЕРЕНЕЦ – не се потребни алатки. Еластичниот систем за поддршка и прицврстување обезбедува цврсто и сигурно универзално вклопување на повеќето стандардни седишта за автомобили и ТЕРЕНЦИ. Полуфај Миленичиња започна колекција на уникатни и ретки дизајни за печатење на животни. Можете да изберете од одредена раса на кучиња, раса на мачки, раса на хрчаци, раси на папагали, раси на коњи итн. Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат