.

.

Aiminto Најлон Јаже Про Обука Куче Јака, Не Се Повлече Круг Утлегар Јака, Лизга Јака Со Лизгачки Стоп Прстен-Идеален За Средни Кучиња-18 Долго, Розова)

Aiminto Најлон Јаже Про Обука Куче Јака, Не Се Повлече Круг Утлегар Јака, Лизга Јака Со Лизгачки Стоп Прстен-Идеален За Средни Кучиња-18

DEN 1363.20
Залиха
Достапно за нарачка

ЕКСТРЕМНО ИЗДРЖЛИВ - оваа јака е дизајнирана да трае и нема лесно да се истроши или кине Беше одржливо да се обучуваат и контролираат хиперактивни кучиња. ЛИЗГАЧКИ ПРСТЕН ЗА ЗАПИРАЊЕ-лизгачкиот О-прстен е тешко да се помести за да се добие до совршена големина, но тоа е неопходно затоа што тогаш нема лесно да се движи кога ја користите јаката. Јака од утлегар-оваа јака може да се користи како јака од јаже кое крепи утлегар за корекција на лошото однесување и обука за послушност. За повеќе информации за тоа како правилно да го користите, ве молиме погледнете го видеото на производот поврзано подолу или контактирајте Со Aiminto услуги на клиентите. Три различни дебелина на располагање. 1/4", 1/3" и 1/2 " за сите раси. ИЗБЕРЕТЕ ЈА НАЈДОБРАТА ГОЛЕМИНА-ве Молиме измерете ја ГЛАВАТА на вашето куче и изберете ја најдобрата големина на јаката според обемот на главата на кучето. Повеќе од 25 години искуство-учиме и се подобруваме за да ги направиме кучињата да се чувствуваат поудобно Со производите Аиминто и истовремено да се осигураме дека нашите производи се во добра состојба во квалитетен и трендовски дизајн. Колекцијата со плетенки Aiminto е крајниот избор кога Станува збор За Обука и Контрола додека ветувате БЕЗБЕДНОСТ на вашето куче. Нашата јака за кучиња со јаже вклучува Полиестерски материјал И Кожа ОД ВРВЕН СТЕПЕН ШТО е РОБУСТЕН и ИЗДРЖЛИВ. Не е важно дали е дома, во градот, во градот или шумата, Јаката Со Плетенка Аиминто ви нуди можност да тренирате или слободно да одите на вашето куче. Висококвалитетниот материјал е лесен за чистење и сушење, идеален за спречување на таложење на мирис што често се јавува поради потење. Значи, не е важно дали ви треба јака за кучиња за средни кучиња или големи — Плетената Јака За Кучиња На Аиминто е Совршен избор!. Нашата визија-Настојувајте да донесете Безбедност, квалитетен, привлечен дизајн за сите љубители на кучиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат