.

.

Американски занаети Пејџ Еванс ме однесе 25 пакувања од 12 x 12 инчи во форма 05 05

Американски занаети Пејџ Еванс ме однесе 25 пакувања од 12 x 12 инчи во форма 05 05

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Хартија за белешки од 12 x 12 инчи 25 листови хартија. Двострана хартија. Земја на потекло : Соединетите држави. Совршен додаток на вашите белешки и други проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи дваесет и пет двострани чаршафи 12x12 инчи со различен дизајн од секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат