.

.

Панч на дупка - воз, Божиќна локомотива - 1/4 Санта експрес, Северен пол, билети, играчка, за програми за лојалност и занаетчиство

Панч на дупка - воз, Божиќна локомотива - 1/4 Санта експрес, Северен пол, билети, играчка, за програми за лојалност и занаетчиство

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој 1/4 "Божиќен воз во облик на лојалност има уникатен белег за брендирање Тешка должност, ќе помине низ 11 листови од 20 lb. копирање хартија. Користена и за картички, филм и тенка пластика до 24 мил. Направени во САД, овие удари не се достапни во продавниците. Изработено од зацврстен челик со позлатена никел, оваа алатка со тешки должни работи има отворен врв што овозможува видливост на удирање. Пролетната акција конструкција е изградена за да издржи изложеност на елементите и барана употреба во Професионални поставки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат