.

.

Xxxdxdp Бања за бања, решетка за тоалетна хартија со голема големина бесплатна пробивана пробиена tissionидна кутија за ткиво, кујна, дневна соба

Xxxdxdp Бања за бања, решетка за тоалетна хартија со голема големина бесплатна пробивана пробиена tissionидна кутија за ткиво, кујна, дневна

DEN 4622.88
Залиха
Достапно за нарачка

Држач со повеќе намени за хартија : Нашиот држач за тоалетна хартија може погодно да постави ролна хартија, хартиени крпи и најважни работи за складирање на вашите тоалети и други мали предмети Не е лесно да ги направите вашите предмети да паднат за да ги задоволат вашите потреби. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање и подготвено за употреба. Држачите на тоалетна хартија се самолепливи и не треба да се дупчат во скапи wallsидови на плочки за да ги оштетат. Тие се широко користени на повеќето рамни површини како што се дрво, стакло и метални површини. Самолепливи ленти се исто така еднократно. Водоотпорен и водоотпорен : Горниот капак на држачот на тоалетна хартија за ролна, совршено се вклопува во кабинетот, со што држачот на ткивата е целосно беспрекорен, повеќе не ја изложува ролната на тоалетна хартија во вода, а миленичето да ја кине хартиената крпа. Хартиената крпа во кутијата за ткиво не е повторно да се плашам од вода. Излезниот излез на хартија дозволува непречено да се раскине хартиената крпа. Премиум материјал : Направено од ABS + пластика. Држачот на хартиени крпи е солиден и лесен за чистење. Не 'рѓа и има доволно простор да постави различни производи. Држач со повеќе намени за хартија : Нашиот држач за тоалетна хартија може погодно да постави ролна хартија, хартиени крпи и најважни работи за складирање на вашите тоалети и други мали предмети. Не е лесно да ги направите вашите предмети да паднат за да ги задоволат вашите потреби. Лесно за инсталирање : Лесно за инсталирање и подготвено за употреба. Држачите на тоалетна хартија се самолепливи и не треба да се дупчат во скапи wallsидови на плочки за да ги оштетат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат