.

.

Белвит-Килер Б074873-Сс Современ Бар Повлечете 3-инчен Центар, Нерѓосувачки Челик

Белвит-Килер Б074873-Сс Современ Бар Повлечете 3-инчен Центар, Нерѓосувачки Челик

DEN 110.72
Залиха
Достапно за нарачка

Лесно ажурирање на вашата кујна или бања Вклучен хардвер за монтирање. Проекција : 1-3/8-Инчен. Центар до центар : 3-инчен. Лесно ажурирање на вашата кујна или бања. Вклучен хардвер за монтирање. Проекција : 1-3/8-Инчен. Центар до центар : 3-инчен. Минималистички дизајн во завршетоци кои додаваат совршен акцент на вашите кабинети. Собирање чувство на елеганција преку униформност што е разумно за секоја средина. Белвит-Килер е бренд рафиниран во елеганција, со водечки дизајн во тренд, инспириран од најновата мода. Нашата производна линија е рафинирана со стручно вклопување и завршница, додавајќи ги само најдобрите во нашата жива библиотека за дизајн од 1893 година.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат