.

.

Класична еволуција на J Cole Design TPU носи случај на заштитен покритие за контролата на конзолата за прекинувач Nintendo

Класична еволуција на J Cole Design TPU носи случај на заштитен покритие за контролата на конзолата за прекинувач Nintendo

DEN 692.80
Залиха
Достапно за нарачка

[Опис на материјалот] Пластика на компјутер [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, заштитна обвивка за машина за играње (2 капаци на рачката + 2 рачка на долните школки + задната обвивка на домаќинот). [Перформанси на производот] Тешка компјутерска школка, целосна вклопување, без страв од гребење, сета инклузивна заштита, тврд и анти -паѓање; Без пожолтување, без боја, без мирис, заштита на животната средина и нетоксично; Анти нафта и анти -загадување, без отпечатоци од прсти; Вселенски вселенски интерфејс на домаќинот, нема потреба да се расклопува школка, исто така, може да се постави на основата на директно полнење; Дизајн на заграда на домаќинот, заштита и поддршка, не само што може да игра игри, туку и да ја заштити loveубовната машина. Прецизни пресеци : Точното намалување и дизајнот совршено одговара на конзолата за прекинувач и радоста, можете лесно да го управувате копчето за напојување или да го изберете копчето. Ние стоиме покрај секој од производите што ги произведуваме. Ако не сте 100% задоволни од нашиот производ, едноставно контактирајте со нас и ние ќе сториме се што можеме за да ви помогнеме за враќање на кавгата или враќање. Ние ги ставаме нашите клиенти како приоритет и стојат 100% зад секој производ што го создадовме. [Опис на материјалот] Пластика на компјутер. [Додаток структура] Сплит Тип на прекинувач со пет парчиња, заштитна обвивка за машина за играње (2 капаци на рачката + 2 рачка на долните школки + задната обвивка на домаќинот). [Перформанси на производот] Тешка компјутерска школка, целосна вклопување, без страв од гребење, сета инклузивна заштита, тврд и анти -паѓање; Без пожолтување, без боја, без мирис, заштита на животната средина и нетоксично; Анти нафта и анти -загадување, без отпечатоци од прсти; Вселенски вселенски интерфејс на домаќинот, нема потреба да се расклопува школка, исто така, може да се постави на основата на директно полнење; Дизајн на заграда на домаќинот, заштита и поддршка, не само што може да игра игри, туку и да ја заштити loveубовната машина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат