.

.

Адити Гринд Стормер - 16 битни МД игри со игри за конзола за мегадрива генеза

Адити Гринд Стормер - 16 битни МД игри со игри за конзола за мегадрива генеза

DEN 476.80
Залиха
Достапно за нарачка

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД/ЕУР или Јапонија може да се избере. Обично повеќето од игри поддржуваат PAL и NTSC формат, но најмногу основни формати на игри е NTSC 60 Hz. Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи. Случајот со кертриџ во САД/ЕУР или Јапонија може да се избере. Обично повеќето од игри поддржуваат PAL и NTSC формат, но најмногу основни формати на игри е NTSC 60 Hz. Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи.USA/EUR или Јапонија Касета може да се избере.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат