.

.

Атлетико постави дво-парчиња скијачки и чизми за торбичка | Продавници и превоз скии до 200 см и чизми до големина 13 | Вклучува 1 скијачка торба и 1 торба за скијање на с

Атлетико постави дво-парчиња скијачки и чизми за торбичка | Продавници и превоз скии до 200 см и чизми до големина 13 | Вклучува 1 скијачка торба

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер со висока густина (водоотпорна поддршка) Зипер со должина од 3/4 за лесно вчитување на менувачот. Голем главен оддел. Уникатен валани крај за да се обезбедат пократки должини на скијање. Извршината торба се одликува со мрежен страничен џеб за да зачувате дополнителна опрема. Се тркалаат до посакуваната должина. Кликнете на бравата за да ја обезбедите. ★ Подготвена за да ја заштитите вашата скијачка опрема - и скијачката торба и торбата за подигање се поставени со 5 милиметарска пена во текот на целиот период за да помогнат во заштитата на сите ваши скијачки опрема и опрема за време на патувањето. ★ Одговара на повеќето стандардна опрема со големина - Скијаниот скијачки ракав ќе одговара на повеќето скии во должина до 200 см. Доволно пространа за да ги спакувате капачето, панталоните, нараквиците или очилата внатре, исто така. Уникатниот дизајн на врвот на ролна ви овозможува да ја намалите должината за пократки скии. Торбата за подигање ќе одговара на повеќето ски -чизми до големина 13. ★ Лесно за носење - рачка за носење и одвојливи ленти за рамо, го носат носењето на скиите ветре. ★ Поддржано од Атлетико 100% гаранција за задоволство - стоиме зад производите што ги продаваме. Ако не сте задоволни од набавката од која било причина, ние ќе го направиме правилно. ★ Подготвена за да ја заштитите вашата скијачка опрема - и скијачката торба и торбата за подигање се поставени со 5 милиметарска пена во текот на целиот период за да помогнат во заштитата на сите ваши скијачки опрема и опрема за време на патувањето. ★ Одговара на повеќето стандардна опрема со големина - Скијаниот скијачки ракав ќе одговара на повеќето скии во должина до 200 см. Доволно пространа за да ги спакувате капачето, панталоните, нараквиците или очилата внатре, исто така. Уникатниот дизајн на врвот на ролна ви овозможува да ја намалите должината за пократки скии. Торбата за подигање ќе одговара на повеќето ски -чизми до големина 13. ★ Лесно за носење - рачка за носење и одвојливи ленти за рамо, го носат носењето на скиите ветре. ★ Поддржано од Атлетико 100% гаранција за задоволство - стоиме зад производите што ги продаваме. Ако не сте задоволни од набавката од која било причина, ние ќе го направиме правилно. Пред да се упати на планината за уште една патека, проверете дали ја чувате целата важна скијачка опрема близу со разноврсен скијачки ракав со атлетико и скијачки торбички за скијање. Детали за производот : . Скијањето е едно од најзабавните и најпопуларните зимски спортови во светот. Но, како што може да ви каже секој на падините, има некои многу суштински опрема што треба да ги задржите пред да се преселите од зелените кон црнците.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат