.

.

HaieShop базен со базен со базен 2 парчиња- 57inch Комерцијална дрвена доаѓа со продолжение 3 видови глави на клубови може да се полираат по волја 1123

HaieShop базен со базен со базен 2 парчиња- 57inch Комерцијална дрвена доаѓа со продолжение 3 видови глави на клубови може да се полираат

DEN 976.00
Залиха
Достапно за нарачка

1 Стандардната должина е 1,45м (Испрати Extender). Висококвалитет увезени суровини, униформа дистрибуција на структурата, без деформација, ригидност и флексибилност. Тоа е идеален материјал за правење клубови. 3/4 Спецификации на структурата на клубот , месинг анти-рист хардвер + вакуум брз интерфејс, удобен и брз пренос на сила без загуба. Кој е построга врска, подобра трансмисија на сила и издржливост. 3 Дијаметри на главата (9/10/11,5мм), случајно дистрибуиран, формата на врвот е различен од фабриката, можете да го полирате како што сакате. Класичните црно -бели водени жигови имаат силна текстура и добра зафат, елегантна и убава.! Матната површина покажува елегантна и мирна личност.Наносно дрво од дрво, добра исправност. Бидејќи клубот е изработен од цврсто дрво, текстурата од дрво жито расте природно, така што текстурата на секој клуб е различна. Погледнете го вистинскиот производ. Стандардната должина е 1,45м (Испрати Extender). Висококвалитет увезени суровини, униформа дистрибуција на структурата, без деформација, ригидност и флексибилност. Тоа е идеален материјал за правење клубови. 3/4 Спецификации на структурата на клубот , месинг анти-рист хардвер + вакуум брз интерфејс, удобен и брз пренос на сила без загуба. Кој е построга врска, подобра трансмисија на сила и издржливост. 3 Дијаметри на главата (9/10/11,5мм), случајно дистрибуиран, формата на врвот е различен од фабриката, можете да го полирате како што сакате.

Карактеристики на предлогот

3/4 club :

Купувачи како што избираат