.

.

1974 Топпс # 473 1973 Светска серија - Игра # 2 Вили Мејс Оукланд/Newујорк Атлетика/Метс ПСА ПСА 8,00 Атлетика/Метс

1974 Топпс 473 1973 Светска серија - Игра 2 Вили Мејс Оукланд/Newујорк Атлетика/Метс ПСА ПСА 8,00 Атлетика/Метс

DEN 4480.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Вили Мејс!. Одлично за кој било колекционер на атлетика / Newујорк Атлетика / Метс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1974 Топпс # 473 1973 Светска серија - Игра # 2 Вили Мејс Оукланд / Newујорк Атлетика / Метс (Бејзбол картичка) ПСА ПСА 8,00 Атлетика / Метс. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат