.

.

Евошилд Дуфл Торба Серија

Евошилд Дуфл Торба Серија

DEN 1279.52
Залиха
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезено Затворање на патент. Главниот оддел одговара на шлем, ракавица, опрема и многу повеќе; поделениот оддел за ракави со лилјаци држи 2 лилјаци. Вентилирани чевли или влажна опрема со капка постава. Џеб на мобилен телефон обложен со руно; Тубуларна мрежа надвор од торбата за штитници за лактот и нозете. Композитно третирано дно за заштита од елементи; ремен за рамо со клипови за брзина на вртење. Премиум обликувано лого На Евошилд; отстранлив панел за прилагодување. Спорт Тип : Бејзбол; Софтбол.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат