.

.

Steampunk опрема за преклопување корпа за перење, водоотпорна торба за складирање на корпи со рачка 16,5 x 16,5 x 17

Steampunk опрема за преклопување корпа за перење, водоотпорна торба за складирање на корпи со рачка 16,5 x 16,5 x 17

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оксфордска крпа Направени во САД или увезени. Слободно - корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот што не зазема простор и е лесен и лесен за носење. Едноставно испружете ја корпата за перење и таа стои и останува исправено самостојно, не е потребна инсталација. Големина - Голем 16,5 "(г) x 17.3" (H) / 42 (D) x 44 (H) CM Оксфордска облека за облека за складирање помага во организирање на деца играчки, играчки за кучиња, облека, ќебиња и расадник. Водоотпорна - корпа за перење за валкана облека е по можност изработена од ткаенина во Оксфорд со вградена водоотпорна обвивка, што е отпорна на вода и влага и без мирис. Кошницата за перење може лесно да се склопи за да заштеди простор кога не е во употреба, идеална за колеџски домови, кампери, станови, хотелска употреба, расадници за бебиња и просторија за комунални услуги. Со рачки - корпата за складирање облека е смислено дизајнирана со носење рачки од обете страни за лесно ракување и цврстина без да се спушти. Рачката го олеснува носењето нагоре и надолу по скали, дестинација за перење, итн. Не користете машина за перење за да ја исчистите корпата за складирање, ќе ја оштети рамката и облогата. Единствено печатење - За разлика од вообичаените корпи за облека на пазарот, нашите корпи за складирање на облека се печатени со посебна шема која е симпатична, смешна и привлечна, ставајќи ја корпата за слатка облека во аголот на бањата или просторијата за перење, аголот, аголот станува сјајна. Оксфордска крпа. Направени во САД или увезени. Слободно - корпата за перење алишта е виткање на цилиндарот што не зазема простор и е лесен и лесен за носење. Едноставно испружете ја корпата за перење и таа стои и останува исправено самостојно, не е потребна инсталација. Големина - Голем 16,5 "(г) x 17.3" (H) / 42 (D) x 44 (H) CM Оксфордска облека за облека за складирање помага во организирање на деца играчки, играчки за кучиња, облека, ќебиња и расадник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат