.

.

Винил Ѕид Уметност Налепница - Пингвин Балон Срце-12 х 11 - Трендовски Инспиративна Симпатична Животински Дизајн Налепница За Деца Спална Соба Дома Бебе Расадник Дет?

Винил Ѕид Уметност Налепница - Пингвин Балон Срце-12 х 11 - Трендовски Инспиративна Симпатична Животински Дизајн Налепница За

DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот висококвалитетен цитат за налепници за винил лепило" Срце Од Балон Од Пингвин " доаѓа во 12 инчи на 11 инчи Сликите се само за прикажување и инспирација. Сите наши винилни ѕидни налепници се произведени со врвен индустриски одделение лутема самолеплив винил. ● Ова е отстранлив налепница "кора и стап" што е совршен начин да дадете изјава без да мора да ја скршите банката. Овој е одличен за вашата детска соба, игротека или расадник без да се грижите дали ќе ги оштетите ѕидовите. ● Добијте прекрасна понуда за налепници. Може да се нанесе на сите чисти мазни површини, вклучувајќи внатрешни ѕидови, огледала, врати, прозорци, во зависност од големината. Овој винил налепница за лупење лесно се отстранува без остатоци што остануваат зад себе. Вклучува лесни чекор-по-чекор инструкции за тоа како без напор да се примени. Нашите самолепливи, нетоксични налепници се водоотпорни, издржливи и ќе траат со години без лупење, брчки или избледување. Во принцип, винил букви е еден од најновите и најголемите трендови во модерната декорација. Бидејќи нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на насликана ѕидна уметност без неред, цена или време. Што чекаш? Ајде да бидеме лукави!. Нашиот висококвалитетен цитат за налепници за винил лепило" Срце Од Балон Од Пингвин " доаѓа во 12 инчи на 11 инчи. Сликите се само за прикажување и инспирација. Сите наши винилни ѕидни налепници се произведени со врвен индустриски одделение лутема самолеплив винил. ● Ова е отстранлив налепница "кора и стап" што е совршен начин да дадете изјава без да мора да ја скршите банката. Овој е одличен за вашата детска соба, игротека или расадник без да се грижите дали ќе ги оштетите ѕидовите. ● Добијте прекрасна понуда за налепници. Може да се нанесе на сите чисти мазни површини, вклучувајќи внатрешни ѕидови, огледала, врати, прозорци, во зависност од големината. Овој винил налепница за лупење лесно се отстранува без остатоци што остануваат зад себе. Вклучува лесни чекор-по-чекор инструкции за тоа како без напор да се примени. Нашите самолепливи, нетоксични налепници се водоотпорни, издржливи и ќе траат со години без лупење, брчки или избледување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат