.

.

Трендовски продавница за облека аутизам загатка везена мека четкана памучна капа со низок профил

Трендовски продавница за облека аутизам загатка везена мека четкана памучна капа со низок профил

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. Капче со висок квалитет, извезено во САД. Низок профил, неструктивно капаче. 6 панели со 6 везени вентилации. Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со тока. Една големина најмногу одговара. Капче со висок квалитет, извезена во профилот на УСАЛОВ, нестручен Capmade на 100% четкани памучни панели Twill6 панели со 6 везени вентилации на сила-фабричко прилагодување на слајдот со големина на слајд со големина на токла, најмногу се вклопува.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат