.

.

Машката конкуренција на Наутика одржливо изработено 7 кратко време на перформансите

Машката конкуренција на Наутика одржливо изработено 7 кратко време на перформансите

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

73% полиестер, 27% рециклиран полиестер Повлечете го затворањето. Еластично-влечење на половината. Zеб на задниот поштенски патент. Класично вклопување. Ткаенината за влага ве одржува суво за целодневна удобност. Дизајнирано со компресија на удобност, оваа изведба е направена од ткаенина што ја гуши влагата што ве одржува суво во текот на денот. Се одликува со удобно еластично-Draw String Лого на натпреварот на половината и Наутика на полите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат