.

.

PlayStation 5 Spiderman Skin vinyl налепница за прашина од изолацијата на декларацијата против низа за конзола за верзија PS5 и DualSense 5 контролори - Edition Miles Morales

PlayStation 5 Spiderman Skin vinyl налепница за прашина од изолацијата на декларацијата против низа за конзола за верзија PS5 и DualSense 5

DEN 747.20
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте подалеку од топлината Високата температура може да предизвика налепницата да ја изгуби лепливоста и да се излупи. Компатибилен со Play Station 5 Discion верзијата и контролорите на Dual Sense 5. Пакетот вклучува 1 кожа на конзола и 2 контролорни кожи Dual Sense 5. Премиум квалитетот ви овозможува лесно да се применувате и отстранувате без да предизвикате оштетување на конзолата. Ги штити контролорите на конзолата и Dual Sense 5 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат