.

.

Полнети животински мрежи или хамак со LED светлина, хамак за складирање на играчки што виси полнено држач за складирање на животни со ресни за деца спална соба

Полнети животински мрежи или хамак со LED светлина, хамак за складирање на играчки што виси полнено држач за складирање на животни со ресни

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

【Висино складирање на животни】 Играчкиот хамак е рачно ткаен од висококвалитетен памук, кој има добра еластичност, не е лесно да се пробие и нема да се деформира со текот на времето Лесно може да смести играчки со различни големини и типови, што е многу практично. Доаѓа со слободна starвезда жица светлина и ресни, исто така додава топла атмосфера во аголот на собата. 【Заштеда на простор】 подобра употреба на вертикалниот простор на полнети животни отколку традиционалниот хамак на триаголник, повеќе заштеда на простор. Чувајте ја спалната соба на вашето дете уредна и пространа. Одлично за расадници, игротеки, детски спални соби и доволно големи за полнети животни. 【Голем капацитет Теди мечка hammock】 полнети животински мрежи или големина на хамак е 77 "x 20", овој полнет животински хамак може да има многу полнети животни и кукли, како и други играчки или облека. 【Лесно за инсталирање】 Нема потреба да одите во продавницата за хардвер, доаѓа со кука за да се монтира на таванот или идот. Полнената мрежа за животни или хамак е лесен за инсталирање во аголот на собата, таа е идеална мрежа за полнети животни за спална соба или детска соба. Не вклучувајќи батерии, ве молиме, подгответе батерии од 3 парчиња АА сами. 【Совршен подарок】 Совршен подарок за вашите деца, оставете го вашето дете да развие навика да организира и складира. Погодно за бебешка соба, детска спална соба, соба за игри, дневна соба. 【Висино складирање на животни】 Играчкиот хамак е рачно ткаен од висококвалитетен памук, кој има добра еластичност, не е лесно да се пробие и нема да се деформира со текот на времето. Лесно може да смести играчки со различни големини и типови, што е многу практично. Доаѓа со слободна starвезда жица светлина и ресни, исто така додава топла атмосфера во аголот на собата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат