.

.

Нба Оклахома Сити Гром Поместена Вртлива Столица Со Грб

Нба Оклахома Сити Гром Поместена Вртлива Столица Со Грб

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Официјално Лиценцирана Уметност, Луксузна Подлога Од Пена25 инчен Винил Монистра Брак На Врвот и Страната За Дополнителна Сила. Морски Одделение Винил Страни, Хромирани Двојно Скалила База. Димензии на седиштето : 14 х 14 х 5 инчи, Димензии За Одмор На Грбот : 2 х 16,75 х 8,5 инчи. Вкупни Димензии : 20 х 20 х 41,75 инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат