.

.

А-под-сублимација хартија 125G 110 листови со 1 ролна отпорна на топлина лента 1 инч, поставена сублимација за занаети за DIY, за пренесување на топлински печат

А-под-сублимација хартија 125G 110 листови со 1 ролна отпорна на топлина лента 1 инч, поставена сублимација за занаети за DIY, за пренесување

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

1 пакет хартија за сублимација A-sub 8,5 ”x11” 110 листови 125g и 1 ролна отпорна на топлина лента 25мм (1 инч) ширина 108ft долга Лентата може да издржи високи температури до 570 ℉, не оставајќи остаток по притискање на топлина. Хартија за сублимација за висококвалитетен полиестер, материјал со содржина на памук ≤30%, премиум керамика и плочка, телефонска кутија и метална плоча. Работете со машини за топлински печат и печатачи со инк -џет со мастило за сублимација. Совршено за DIY вашиот одмор или роденденски подароци за пријатели, лични чувари. Нема фрактурирање, брзо суво. Нема фрактурирање, брзо суво. Сет за сублимација на A-Sub за DIY занаети : 1 пакет хартија за сублимација 8.5x11 инчи 110 листови 125 GSM и 1 ролна отпорна на топлина лента 1 инч (25мм) во ширина и 108ft (33m) во Лонгт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат