.

.

Организатор на решетката за зачини, подигната текстурална countertop ротирачка решетка за зачини

Организатор на решетката за зачини, подигната текстурална countertop ротирачка решетка за зачини

DEN 380.80
Залиха
Достапно за нарачка

Текстурирана површина Површината на плочата за зачини има подигната текстура, идеална за сместување и организирање на лабави предмети и одржување на таблети уредни и организирани Повеќенаменска решетката за ротирање е совршен за вашата кујна маса, countertops, плакари, оставата, чајната кујна, трпезариска маса, бања, канцеларија, плакарот или суетата. Погодно е за повеќето остатоци за складирање закуски, кесички, шишиња, мирудии, итн. 360 степени што ротираат решетката за зачини можат да ротираат 360 степени слободно, и можете лесно да го добиете она што го сакате со тоа што ќе го ротирате, работите во аглите, исто така, можат лесно да се добијат. Безбедни PP материјали што ротираат решетката за складирање се изработени од здрава и еколошка PP пластика, а не содржат BPA, издржлива и непостојана, можете да бидете сигурни дека ги користите. Не -лизгање и стабилно стапало што не се лизгаат на дното на решетката за складирање може да се користи за да се задржи плочата цврсто на масата за помало ротирање.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Rotating Storage Rack
Product Material:
PP Plastic
Weight:
Approx. 404g / 14.3oz
packing list:
1 x Rotating Storage Rack:

Купувачи како што избираат