.

.

Повторно употребливи кеси за намирници, музичка торба, торба со платно тота совршена за шопинг

Повторно употребливи кеси за намирници, музичка торба, торба со платно тота совршена за шопинг

DEN 233.44
Залиха
Достапно за нарачка

Платно Полиестерска обвивка. Зачувајте ја природата : Одете зелено со нашата 100% природна торба за тота, кажете не на хартија или пластични кеси/ избегнувајте да трошите хартија и пластични кеси и бидете лесни за животната средина. Издржливо и практично : Прецизно шиење во тешка категорија во текот на целиот период, ова е торба што ќе трае многу години. Големина на торба на колеџ : 15 "(ч) 14" (w). Едноставниот и практичен дизајн го прави идеален и за купување и секојдневна употреба во животот. Со силни рачки, може да го држи во рака или прашка на рамената. Полиестерска обвивка. Зачувајте ја природата : Одете зелено со нашата 100% природна торба за тота, кажете не на хартија или пластични кеси/ избегнувајте да трошите хартија и пластични кеси и бидете лесни за животната средина. Издржливо и практично : Прецизно шиење во тешка категорија во текот на целиот период, ова е торба што ќе трае многу години. Големина на торба на колеџ : 15 "(ч) 14" (w).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат