.

.

Мајкл Вејнрајт Пантера Индиго Матични Чаши За Вода, Сет од 2

Мајкл Вејнрајт Пантера Индиго Матични Чаши За Вода, Сет од 2

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет од 2 Матични Чаши За Вода Димензии : 8 " Ч; 14 унца капацитет. Мајклс пантера стакларија комплименти Неговата пантера прибор за јадење, или било поставување место. Како елегантен пантер, или текстурата на шагрин, колекцијата Пантера дава модерен изглед на секоја маса. Стаклените садови Пантера ги комплиментираат садовите За вечера Пантера или поставувањето на кое било место. Колекцијата Пантера е достапна во индиго/златна или црна/платина. Димензии : 8"; 14 мл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат