.

.

Деолакс машки поло маици влага Брз сув кратки ракави голф кошули за мажи

Деолакс машки поло маици влага Брз сув кратки ракави голф кошули за мажи

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 93% полиестер, 7% спандекс. Затворање на копчињата. 【Белешки за купување】 : Машинско перење и миење на рацете. За да се осигурате дека носите вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Ако сте посилни и повисоки од другите, ве молиме изберете поголема големина отколку што обично носите. Забелешка : Не користете ја фен и не миете во топла вода. 【Изведба Поло кошула】 : Деолакс Поло кошули за мажи се изработени од висококвалитетен материјал, влага, одлично истегнување, свиленкаста и пријателска за кожата, ве одржуваат суво додека играте голф на врел летен ден. Вашиот темперамент, испуштете машки шарм. 【Модна кошула за голф】 : Деолакс Поло кошули за мажи, професионално прилагодување ги прави овие кошули со ленти со поло, повеќе привлечно, воопшто нема обврзувачки за време на замав за голф, ве натера да се истакнете на теренот за голф; Професионалната изработка спречува јака да витка и деформација, ја задржува облеката надвор од форма, е издржлива и секогаш ве одржува во добра слика. 【Фустани поло маички за мажи】 : Кошула за голф со кратки ракави е стандардна големина во САД. Постојат многу големини и бои за да изберете. Десет години сме во индустријата за голф поло 【Суво вклопување поло-кошули】 : Висина на влагата неверојатно брзо со вклучување на меки и дишечки ткаенини со брза технологија за ладење за да ве одржат ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева. Мажите активна кошула за вежбање со 50+ рејтинг на UPF за одлична заштита од УВ, која ја заштитува вашата кожа од штетни УВ зраци за да ве задржи целосно заштитени на отворено или спорт. 【Екстремно атлетско чувство за голф кошули】 : Кошули за голф за мажи Кратки ракави се лесни и брзо сушење, не е лесно да се брчки, да се смалуваат, без намалување, анти-пилинг, анти-ООД. Тоа е и деловно и случајно, совршено за голф, тенис и други спортови на отворено, совршен подарок за мажи, семејства, пријатели или момче! Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно да ни оставите порака, ние ќе ви дадеме задоволително Одговор во рок од 6-12 часа!. 93% полиестер, 7% спандекс. Затворање на копчињата. 【Белешки за купување】 : Машинско перење и миење на рацете. За да се осигурате дека носите вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. Ако сте посилни и повисоки од другите, ве молиме изберете поголема големина отколку што обично носите. Забелешка : Не користете ја фен и не миете во топла вода. 【Изведба Поло кошула】 : Деолакс Поло кошули за мажи се изработени од висококвалитетен материјал, влага, одлично истегнување, свиленкаста и пријателска за кожата, ве одржуваат суво додека играте голф на врел летен ден. Вашиот темперамент, испуштете машки шарм. 【Модна кошула за голф】 : Деолакс Поло кошули за мажи, професионално прилагодување ги прави овие кошули со ленти со поло, повеќе привлечно, воопшто нема обврзувачки за време на замав за голф, ве натера да се истакнете на теренот за голф; Професионалната изработка спречува јака да витка и деформација, ја задржува облеката надвор од форма, е издржлива и секогаш ве одржува во добра слика. 【Фустани поло маички за мажи】 : Кошула за голф со кратки ракави е стандардна големина во САД. Постојат многу големини и бои за да изберете. Десет години сме во индустријата за голф поло 【Суво вклопување поло-кошули】 : Висина на влагата неверојатно брзо со вклучување на меки и дишечки ткаенини со брза технологија за ладење за да ве одржат ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат