.

.

КУРАНС Кошули За Пливање Со Долги Ракави За Мажи Брзо Сушење Мажи Осипна Гарда Атлетска Маичка Кошула Костими ЗА Капење UPF 50+

КУРАНС Кошули За Пливање Со Долги Ракави За Мажи Брзо Сушење Мажи Осипна Гарда Атлетска Маичка Кошула Костими ЗА Капење UPF 50+

DEN 673.60
Залиха
Достапно за нарачка

Имаме сопствена фабрика за облека Така, можеме да ви понудиме конкурентна цена и најдобра контрола на квалитетот. Имаме свој професионален сервисен тим. Новиот дизајн ќе биде објавен овде што е можно поскоро. QRANSS е формирана од страна на група на млади луѓе и зрели дизајн тим, кои се заинтересирани за нови и посебни идеи и имаат уникатен увид во модата. Посветени сме да донесеме убави и удобни производи за да ги направиме нашите клиенти пошармантни и посигурни. Брзо сушење, дише, 88% Полиестер/12% Спандекс. УПФ 50+ Заштита Од Сонце. Се вклопува полабаво од осип. Раглан ракав додадете доволно простор за движење. Шевовите со рамна брава и стоечкиот врат на екипажот го минимизираат триењето. Одборкратка конекторска јамка на долниот раб. Погоден за пливање, сурфање, одбојка на плажа, забава во базен, Летен одмор и така натаму. Висок квалитет, Одличен подарок За момче пријател, Сопруг или Тато. Пакет Вклучен во : 1 Х Мажите пливаат мета. С : ГРАДИТЕ : 35.5", ПОЛОВИНАТА : 30.5", ДОЛЖИНА : 27". М : ГРАДИТЕ : 38" - 40", ПОЛОВИНАТА : 33" - 35", ДОЛЖИНА : 28". Л : ГРАДИТЕ : 40,5" - 42,5", ПОЛОВИНАТА : 35,5" -37,5", ДОЛЖИНА : 29". XL : ГРАДИТЕ : 43" - 46", ПОЛОВИНАТА : 38" - 40", ДОЛЖИНА : 30". ХХЛ : ГРАДИТЕ : 47" - 51", ПОЛОВИНАТА : 40.5", ДОЛЖИНА : 31". Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 88% Полиестер, 12% Спандекс; Заштита Од Сонце. Повлечете го затворањето : рамни шевови и без јака за ознаки го намалуваат триењето и ја зголемуваат удобноста Рагланските ракави обезбедуваат целосен опсег на движења.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат