.

.

Балерина или балет не'рѓосувачки челик изолирано шише со вода со капакот на слама и се ракува со капакот на патувањето од 16 мл

Балерина или балет не'рѓосувачки челик изолирано шише со вода со капакот на слама и се ракува со капакот на патувањето од 16 мл

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени. Материјал : Ова смешно шише со вода е изработено од 304 нерѓосувачки челик, дизајн на запечатување, убав и практичен, флексибилен, може да се ротира и расклопи, лесен за чистење, лесен за употреба. Дизајн : Дизајнот на оваа чаша цевка за вшмукување на уста, која се појавува откако ќе се притисне устата за вшмукување, е погоден за пиење, а устата на чашата е тесна и водоотпорна, задебелениот дизајн на дното на чашата ја прави оваа чаша потрајни. Лесно за носење : Изолираното шише со вода е отпорно на протекување што го прави идеално шише за патување за патување и работа, лесно се вклопува во држачот на чашата за автомобили и има лесен затворен капак за заклучување, погодно е да патувате со вас цел ден во чанта или чанта, бидејќи нема да протекува. Преносно шише со вода : Секоја чаша за вода дизајнирана со преносна рачка, неговиот уникатен дизајн го прави полесното, лесен за носење каде било, погодно за патување, дома, пешачење, забава, кампување и какви било активности во затворен и на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат