.

.

Keckley-3/85Thy-CS045P34-GTI-SB7-3/8 во Y висина, навој, 3/64 во мрежа, должина од 3 3/16, јаглероден челик

Keckley-3/85Thy-CS045P34-GTI-SB7-3/8 во Y висина, навој, 3/64 во мрежа, должина од 3 3/16, јаглероден челик

DEN 731.20
Залиха
Достапно за нарачка

Предмет : Y Винзи на цевката Големина : 3/8 "Тип на поврзување : Материјал за куќиште : Макс на јаглерод челик Макс Притисок : 1480 psi @ 100 степени f WOG, 600 psi @ 838 степени F WSP Должина : 3-3/16" Материјал на екранот : 304 Меша од не'рѓосувачки челик : 3/64 "Материјал за заптивка : 304 Порта за удар од не'рѓосувачки челик : 1/4" Класа : 600 стандарди : ASTM A 216 одделение WCB.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат