.

.

Норгрен Р74г-6ак-Рмг, 3/4 Инчен Регулатор Р74г-6ак-Рмг

Норгрен Р74г-6ак-Рмг, 3/4 Инчен Регулатор Р74г-6ак-Рмг

DEN 825.60
Залиха
Достапно за нарачка

3/4 x 1/4 PTF 5-150 psi 220 SCFM Алуминиум Општа Дијафрагма Регулатор Апликација Компримиран Воздух 3/4 x 1/4 PTF 5-150 psi 220 SCFM Алуминиум Општа Дијафрагма Регулатор Апликација Компримиран Воздух. 3/4 x 1/4 PTF 5-150 psi 220 SCFM Алуминиум Општа Дијафрагма Регулатор Апликација Компримиран Воздух Систем База Финиш – База Материјал – Тело Финиш – Тело Материјал Алуминиум Тело Материјал Одделение Цинк Врска Тип а х Б ТЕФЛОНСКИ Проток 220 scfm Висина 3.46 Хексадецимална Големина – О-Прстен Материјал Нитрилна Завртка Финиш – Завртка Материјал – Големина 3/4 Големина Б 1/4 Стил Општо, Дијафрагма Температура -30° - 175°F тип регулатор работен притисок 5 psi - 150 Psi Тежина На Производот 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат